KFC Lublin Felicity

906 reviews

al. Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Poland

kfc.pl

+48225363636

About

KFC Lublin Felicity is a Restaurant located at al. Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Poland. It has received 906 reviews with an average rating of 3.7 stars.

Photos

Hours

Monday9AM-9:30PM
Tuesday9AM-9:30PM
Wednesday9AM-9:30PM
Thursday10AM-9PM
Friday9AM-9:30PM
Saturday9AM-9:30PM
Sunday9AM-9:30PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of KFC Lublin Felicity: al. Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Poland

 • KFC Lublin Felicity has 3.7 stars from 906 reviews

 • Restaurant

 • "Zamówiłem dziś mega pocketa oraz wrapa kentucky gold"

  "Edit2: dziękuję za informację zwrotną"

  "wszystko byłoby dobrze, ale obsługa w tym lokalu jest zerowa"

  "Masa poćwiartowanych kurczaków jak wszędzie indziej jedynie stolików zawsze mało bo są wspólne dla wszystkich knajp"

  "Zamowienie na 23 zl"

Reviews

 • Grzegorz Tomalak

Zamówiłem dziś mega pocketa oraz wrapa kentucky gold. Pierwszy raz od kiedy jestem w KFC jakość mięsa mnie powaliła - w złym tego słowa znaczeniu. O ile w pocketcie było mięso okej tak w wrapie kentucky była tragedia. Mięso dziwne w smaku - jak stare. Miejscami ciemne a miejscami jasne. Pani zza kasy mówi że tak ma być bo to "inne mięso". Średnio chce mi się wierzyć że mięso specjalnie miejscami ma być ciemne a miejscami jasne. Finalnie wyjąłem całość mięsa z wrapa i zjadłem bez tego. Te KFC nigdy nie było przodujące w jakości mięsa, teraz tylko potwierdzili moje zdanie o tym. Chyba przydałaby się kontrola sanepidu w kontekście jakości jedzenia sprzedawanego w tym lokalu. Porażka.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 4
Klimat: 3
Polecane dania
Frytki

 • Agata L

Edit2: dziękuję za informację zwrotną. Przez błąd systemu restauracja nie dostała mojego zamówienia a i ja nie mogłam wysłać formularza. Zamawiając w przeszłości nie miałam tego problemu, więc zmieniam ocenę. Zamówiłam jedzenie z dostawą do domu. Czas realizacji: 12:29. Mija 12:50- dzwonie na infolinię, gdzie słyszę, że pojawił się błąd i restauracja nie przyjęła zamówienia. Fajnie, że dostałam maila z potwierdzeniem zamówienia i nic więcej. Mam rzekomo otrzymać zwrot pieniędzy najpóźniej w ciągu 2 dni. Mam nadzieję, że je odzyskam, bo nadal nie dostałam oficjalnej informacji, że coś jest nie tak z zamówieniem Edit: nadal nie otrzymałam pieniędzy a dodatkowo nie jestem w stanie wysłać formularza ze skarga, bo wyskakuje mi błąd.
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
40–60 zł
Obsługa: 5

 • Маргарита Стес юк

wszystko byłoby dobrze, ale obsługa w tym lokalu jest zerowa. Długa kolejka ludzi, wszyscy czekają na swoje zamówienie, wielu, którzy byli przed nami, po prostu rzuciło wszystko i nie czekało na swoje zamówienie. był świadkiem, jak dziewczyna, która była ostatnia w kolejce, została zwolniona szybciej i poza linią. a wszyscy inni czekali na swoje zamówienie. może czas oczekiwania byłby krótszy, gdyby personel pracował, zamiast jednej osoby pracującej i 6 dziewczyn stojących wokół, plotkujących i udających, że pracują, chociaż zwracano na to uwagę więcej niż raz. zwróć uwagę na stosunek personelu do swojej pracy. bo z zewnątrz idą do pracy jak na imprezę, a obsługa klienta to strata czasu.
Usługa
Na wynos
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • baszlyk

Masa poćwiartowanych kurczaków jak wszędzie indziej jedynie stolików zawsze mało bo są wspólne dla wszystkich knajp. Dowalili teraz jeszcze jakiś kącik dla dzieci chyba akurat przy KFC. Drą jape, biegają smarkają jak to dzieci, na telewizorze czasem bajeczki lecą można pooglądać pałaszując sine mięso z udka i połamaną kością. Pewnie ciekawe życie miał ten kurak, zanim trafił do mojego boxa. Jak jeść no nie patrzeć, czasami z braku czasu coś się tam kupi ale KFC z roku na rok co raz gorzej niestety, piórka lub surowe mięso to też co raz częstszy widok.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 3
Obsługa: 3
Klimat: 3
Miejsce przyjazne dzieciom
Jest kącik dla dzieci blisko
Dostęp dla osób na wózku
Da radę wjechać śmiało

 • Ra Mos

Zamowienie na 23 zl. Kubełek dla jednej osoby, cheese burger i Pepsi w puszce. Jeśli zamiast kawałków kurczaka chcesz doświadczyć kubełka samej spalonej panierki to udaj sie do KFC w Felicity Lublin. Kanapka z kolei była zimna, nawet ser się nie rozpuścił, mięsa w cheesburgerze praktycznie nie uraczyłem. Honor lokalu ratuje Pepsi w puszce... Nigdy wiecej. W dniu dzisiejszym udałem się do restauracji KFC w Felicity będąc w Lublinie. Chciałem sprawdzić czy restauracja wdrożyła jakiekolwiek zmiany. Po ostatnich przeprosinach pana kierownika który osobiście do mnie zadzwonił niestety nic się nie zmieniło, dołączam zdjęcia jedzenia z dnia dzisiejszego. Więcej panierki niż mięsa a w burgerze praktycznie jego brak.
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Moto Yamaha

No cóż klimat, czego chcieć od KFC w galerii handlowej mniejsza o to, jedzenie najgorsze jakościowo porównując do innych KFC w Lublinie. Jedzenie zimne burgery bardzo słabo złożone.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 2
Obsługa: 4
Klimat: 2
Polecane dania
Dania wegetariańskie
Wegetariański burger z serem halloumi warty polecenia, jest naprawdę mega
Przestrzeń parkingowa
Dużo miejsc parkingowych
Możliwości parkowania
Bezpłatny parking
Parking
Parking galerii handlowej miejsc około 3 tysięcy na podziemnym i naziemnym parkingu
Dostęp dla osób na wózku
Osoba na wózku inwalidzkim też nie będzie miała problemu, miejsca przy stolikach jest sporo, problem może być przy dużym ruchu.

 • piotr

Każdego miesiąca odwiedzam Lublin i każdego miesiąca stołuje się w tej samej restauracji KFC. Nigdy się nie zawiodłem. Jedzenie jak na KFC przystało bardzo smaczne jednakże powodem, dla którego odwiedzam te jedna konkretną restauracje jest bardzo wysoka jakość obsługi. Moje zamówienia z reguły bywają dość duże i 'wyszukane' jednakże w przeciwieństwie do innych KFC tutaj otrzymuje je wręcz błyskawicznie. Niespotykany jest również fakt jak obsługa lokalu jest sympatyczna i przemiła. Byłem już wielokrotnie i z pewnością powrócę do mej ulubionej restauracji KFC. Pozdrawiam i zdecydowanie polecam wszystkim!
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
80–100 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • QuCom X

Plusy: + Jedzenie z KFC smakuje jak z każdego KFC, smacznie nie jest gorzej niż w innych KFC + Czas realizacji standardowy jak na KFC + możliwa darmowa dolewka! Minusy: - fastfood, więc nie zdrowo - obsługa różna w zależności od okresu czasu - często jeden z ekranów do zamawiania nie działa - zdarza się, że nie ma danych napojów w maszynie W tym KFC byłem już naprawdę wiele razy, zawsze było stosunkowo okay. W zależności czy ludzi było więcej czy mniej, czas oczekiwania był różny normalka Polecam halloumi burger (sekcja wege) Bardzo smaczny Oraz polecam Hollywood dream burger, jest chyba tylko w wakacje - bajka
Jedzenie: 4
Obsługa: 3
Klimat: 2

 • Piotr Bartecki

Kupiłem zestaw dla dziecka, Longer + frytki+ sok pomarańczowy, dziecko lat 3! Longer z ostrym sosem!!! Wiem że ostry bo dojadłem po dziecku, takiego jedzenia nie powinno się podawać dziecku! Dobrze że chociaż frytki były dobre. Ps. Ciekawi mnie odpowiedź KFC?? "świetna opinia, uwagi proszę zgłaszać przez formularz który trzeba szukać pół godziny" Ps. 2 jest odpowiedź :) co chcecie ze mną wyjaśnić? stopień ostrości sosu? mam wskazać wam palcem który kucharz nie rozróżnia smaków? to wy macie problem do rozwiązania u siebie, ja niestety musiałem to jakoś przełknąć :/
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
20–40 zł

 • Tony Telo

Zamówiłem za prawie 100 zł bo chciałem kilka zimnych piw. Gorąco jest a oni ciepłe piwo przywożą, piwa nawet się tak nie przechowuje. Poza tym przywieźli nie takie co zamawiałem. KFC od dawna już mnie zawodzi. Dowozy szybkie reszta kuleje. Za każdym razem mówię sobie że więcej nie zamówię i to był chyba już ostatni raz za każdym razem też myślałem żeby tą jedynkę wystawić i w końcu wystawiam Jestem zawiedziony wami w tej cenie naprawdę powinno być to co się zamówi i w dobrej jakości a nie tylko szybko i byle co.
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
80–100 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Jakub Wójcik

Ogółem KFC jak KFC, jest w galerii wszystko jest w miarę okay, długo się czeka jak na fast food, jedyna wada.
Usługa
Na wynos
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 3
Polecane dania
Frytki, Twister, Grander Podwójny Big Box, Kubełek 11 Hot Wings 11 Strips
Dania wegetariańskie
Są takie opcje.
Możliwości parkowania
Bezpłatny parking
Parking
Jest dużo miejsc pod Felicity, zawsze dużo jest tutaj miejsc do zaparkowania.
Dostęp dla osób na wózku
Całość na parterze, więc oraz nie ma progów.

 • Arkadiusz Ciechomski

Nie polecam!!! Drugi raz popełniłem błąd i jadłem w tym miejscu, grander - stare mięso, przepalone, Qurrito spalone na maksa pita i w środku mięso, ciężko gryźć. Najgorszy punkt KFC w jakim byłem, sanepid powinien ich dawno zamknąć. Dwa lata temu byłem po raz pierwszy i dostałem Grandera z kamiennym wypalonym bekonem, szczęśliwie zębów nie połamałem. Jeśli chcesz zniechęcić dziecko do KFC to idealny lokal. Z plusów moja córka dzięki temu Qurrito ma wstręt i myślę, że przez jakiś czas trochę zaoszczędze przynajmniej na KFC.

 • Aleksandra Mizerska

Zamówiłam zestaw z zingerem oraz zestaw z Qurrito. Obie kanapki były zimne. Pani w okularach i z fioletowym pasemkiem podczas składania zamówienia okropnie niemiła, opryskliwa, ta sama przy wydawaniu jedzenia rzuciła mi dosłownie tacką przed nosem. Bitesy w Qurrito nieświeże, szło połamać zęby. Zero serwetek, zero kultury, zero czegokolwiek. Lubię KFC ale to był ostatni raz w Felicity
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Paulina

Nie polecam w niedzielę przy obsłudze Pani Karoliny, moje zamówione było gotowe do spakowania, mimo to czekałam, aż wszyscy zamawiający w późniejszym czasie otrzymali swoje jedzenie. Po mojej uwadze (czekanie ok. 20 min) zostalo mi podane, przez co było zimne, bites dostałam jako dwa kawałki, jedynie shake były dobre. Podejrzewam, że dalej bym czekała, gdyż zrobiła się kolejka. Pani wyglądała jakby była tam za karę, ruchy leniwca. Jestem rozczarowana.
Jedzenie: 2
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Małgorzata Stańczyk

Jedzenie było zimne, frytki zimne,surówka była bardzo zimna. Obsługa była taka sobie jak by Pani nie było na rękę że musiała jechać. Zawiedliśmy bardzo się z mężem po raz drugi i więcej nie zamówimy chociaż lubiliśmy KFC. Innym razem kiedy zamówiliśmy jedzenie po 17:00 i miało być 17:45 jedzenie przyjechało o 22: 45 jak gdyby nic pan zadzwonił że ma jedzenie.
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • A F

Zamówienie zostało złożone jako pierwsze po otwarciu. Kanapka i kawa. Po 17 minutach zapytałem czy mogę dostać kanapkę, która od 12 minutach leżała w podgrzewaczu. Pracownik frontu odpowiedział , że jest sam i nic nie poradzi . Poprosiłem managera o zwrot pieniędzy na kartę , oddałem paragon . Pieniądze nie zostały zwrócone jednak.
Usługa
Na wynos
Typ posiłku
Śniadanie
Cena za osobę
1–20 zł
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Krzysztof N.

Zwykle byłem zadowolony z zamawianego jedzenia. Do ubiegłej soboty - Hot&Spicy Strips to bezmięsne coś w grubej, spalonej panierce. Dodatkowo, mimo zaakceptowanego kodu rabatowego -10zł zapłaciłem za zamówienie tak, jakby żadnego kodu nie było (inne kwoty na kfc.pl oraz systemie płatnośc i payu). Edit: kolejne zamówienie jak zwykle ekstra. I do tego dobry rabat!
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
20–40 zł

 • Ewcia Cz

W poniedziałek zakupiliśmy kubełek pikantnych skrzydełek po zjedzeniu tego ,,smakołyku" zaczęło mnie i całą moją rodzinę mdlić.Totalnie się zatruliśmy tym fast foodem.Nie sądziłam że tak prężna sieć jak KFC może pozwolić sobie na tak zatrute jedzenie. Parę dni wyjętych z życia (ostra biegunka,wymioty,gorączka)dobrze że nie skończyło się na szpitalu. Nie polecam tego KFC,najgorsze w Lublinie. Sprawa zatrucia nie zostanie tak pominięta.

 • Maciek

Loteria, czasami bardzo dobre jedzenie, a czasami wsadzą jakieś małe kawałki kurczaka... wstyd, jak można coś takiego wydać. Ostatnie 2 razy to jakaś pomyłka, więcej tam nie zjem ;) sam czas oczekiwania też różnie (miejsce z dużą ilością ludzi) ja miałem tego pecha ze czekałem ok. 15min...
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
1–20 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 2
Klimat: 4

 • Krytian

Nie polecam, dziewczyna zatruła się jedzeniem, całe szczęście mi nic nie kupiła. Trzy dni wyjęte z życia, czekamy na wyniki badań. Wiem, że tego dnia zatruło się jeszcze kilka osób, nie wiem w jakich warunkach przygotowywane jest tam jedzenie, ale podejrzewam, ze mięso jest zamrażane i odmrażane, a pracownicy nie dbają o higienę pracy. Przestrzegam. Nigdy więcej nic już tam nie kupimy. Najgorsze kfc w całym Lublinie.

 • Dubelek Junior

Kolejny raz pomylone zamówienie... Miały być polędwiczki, a był kubeł wszystkiego.. Głównie udka, skrzydełka i może z 3 polędwiczki.. Obsługa miała sporo czasu na rozmowy mimo wielu klientów, a na domiar złego ja i moja partnerka już 4 godzinę po spożyciu odczuwamy dyskomfort w żołądku i jest nam niedobrze (do tej pory brak problemów z tego typu jedzeniem)
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
20–40 zł

 • Iguana

Ogólnie KFC jak KFC, z jedzeniem nie mam problemu po prostu trochę bardziej tłusty kubełek niż w innych KFC w których byłam. Nie spodobało mi się, że Pani która podawała zamówienie rzucała na tackę ketchupem albo słomkami (rzucała, nie kładła), dlatego słabo oceniam obsługę
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
1–20 zł
Jedzenie: 3
Obsługa: 2
Klimat: 4
Polecane dania
Frytki

 • Mario

Beznadziejne jedzenie. Skrzydełka jak z marketu, bez słynnej panierki. Szkoda przepłacać, poza tym przyjechało zimne mimo, że od razu siedliśmy do jedzenia... bez smaku, bez sensu tam zamawiać. (Na pierwszym zdjęciu: nóżka Kentucky, na drugim skrzydelka i strips'y) pozdrawiam
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
100–120 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 4
Klimat: 1

 • Marcin Sienicki

Nie wiem czy w każdej restauracji KFC Cheesburger tak wygląda gdyż nie często go jadam ale tutaj wyglądał beznadziejnie. Jeden malutki kawałeczek kurczaka na całą kanapkę to moim zdaniem kpina...Gdy zapytałem dziewczynę pracującą tam czy tak powinien wyglądać cheesburger odpowiedziała: " generalnie to tak wygląda". Szkoda
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
60–80 zł

 • Marcin Charytanowicz

Masakra jakaś.... Ostatni raz jadłem tam pół roku temu. Niestety skończyło się to zatruciem pokarmowym. Raz kozie śmierć mówię i wczoraj zamawiam dwa Grandery z kuponów, bo niedziela i nic w domu nie ma do żarcia. Dzisiaj od rana nie mogę patrzeć na jedzenie bo na widok wszystkiego mdli mnie niemożebnie. Niech ktoś zweryfikuj ten punkt, bo jak widzę nie jestem odosobniony.

 • Wiktoria Łochowska

Szczerze, byłam zaskoczona obsługą, mimo, że to fast food, zostałam dokładnie obsłużona, Pani (bodajże) Gabriela doradziła co wybrać. Jedzenie ciepłe uff :)
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Późne śniadanie
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 4
Polecane dania
Tost I Napój, Śniadaniowy Bajgiel Z Jajkiem I Serem

 • Kar Kar

Wszystko przyjechało zimne w dodatku w jednej kanapce znalazło się sie mięso zinger podziabane na 3 kawałki zamiast mięsa grander. W drugiej kanapce na bułce nie bylo sosu bbq, frytki wyglądały jak wyciągnięte z pojemnika na straty.
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
1–20 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Agata Kozak

Restauracja KFC, klimat typowo galeriowy, czyli tłoczno i długo. Z rana jeden pracownik przygotowujący zamówienia dla obecnych klientów i zamówień z dostawą. Jedzenie jak w każdym lokalu jest dobre, ciepłe.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Późne śniadanie
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 4
Klimat: 4

 • Konrad Jakubowski

Dzisiaj byłem na śniadaniu. Powiem szczerze jestem bardzo mile zaskoczony. Oferta śniadaniowa dużo smaczniejsza niż w restauracji z pod znaku "Mc". Jedyna uwaga to bułka w mojej Brioche była trochę przypalona.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Śniadanie
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 4
Obsługa: 5
Klimat: 4

 • Mateusz Wójtowicz

Jedzenie w kubełku zimne średniej jakości. B-smart podany na tacy bez pudeleczka.brak obsługi elektronicznej bałagan z ruchem samochodowym wokół restauracji. Otwarcie na szybko i efekt mizerny
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
1–20 zł
Jedzenie: 2
Obsługa: 2
Klimat: 3
Polecane dania

 • Tomasz Dakowski

Moja ulubiona sieciówka niestety mnie zawiodła. Jakoś bym przeżył 20 minutowy czas oczekiwania. Ale KAWA to jakaś porażka. Próbowałem już w kilku restauracjach i smakuje jak rozwodniony wywar kawowy. Proponował bym zmienić ekspresy. Kurczaki oczywiście bez zarzutu.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
20–40 zł

 • Karolina

Swoje zamówienie otrzymałam bardzo szybko, jak zwykle smak mnie nie zawiódł. Obsługa bardzo miła- w szczególności Pani Natalia. Z chęcią będę wracać
Typ posiłku
Późne śniadanie
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5
Polecane dania
Frytki, Twister Ser & Bekon, Twister

 • Karolina Stawnicka

Bardzo długi czas oczekiwania, obsługi nie brakuje, ale leży zarządzanie ludźmi. Stoi 5 pracowników przy monitorze i się patrzy, a jedna osoba zajmuje się kompletowaniem zamówień. Zależało mi na szybkim daniu, a czekałam pół godziny i spokojnie mogła zjeść w tym czasie normalny obiad. Ostatni raz korzystam z usług lokalu.

 • Paulina Jędruszko

Szczerze nie polecam obsługa zamiast pracować i składać zamówienia rozmawia sobie pomimo dużej kolejki a porcję jedzenia to jakiś żart jak za taką cenę nie da się nawet tym w połowie najeść
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 2
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Natalia PP

KFC ok 20 minut czekaliśmy na zamówienie. Obsługa się nie wyrabia a co najciekawsze to, że robią sobie zamówienia jak im pasuje. Najbardziej co mnie odrzuciło to, że dziewczyna najpierw wzięła palec do buzi (chyba zadarta skórna albo paznokieć) a za chwilę rękoma pakowała frytki. Pytam gdzie higiena?

 • Olivux _

Sutuacja z wczoraj. Dostaliśmy SUROWE hot wings. Mimo wymiany i faktu ze były one „świeżo” zrobione to kolejna partia była ponownie surowa. Zdecydowanie nie polecam- zatrucie gwarantowane i tak tez się stało.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
40–60 zł

 • Jagoda Milewska

Długi czas oczekiwania, pomylone zamówienie ja rozumiem że duży ruch dużym ruchem ale skoro pracownicy mają czas na pogawędki to warto było jednak między czasie też skupić się na obowiązkach, dodatkowo serwowane jedzenie chyba nie należy do świeżych bo skutki uboczne czuć po całym dniu ;)

 • Piotr Krzowski

Z 3 kanapek za blisko 30 zł mięso w dodatku zimne, można by bylo zmieścić do jednej poczciwej bułki longera... słabo, wręcz tragicznie. Odradzam, a rym bardziej nie polecam!!!
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 4
Klimat: 1

 • Karola P.

Nie polecam. W kubełku KFC jeden kawałek był niezidentyfikowaną częścią kurczaka, na pewno nie tą którą zamawiałam, a na niektórych skrzydełkach widoczna szczecina. Nie chciało się tego w ogóle jeść.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
60–80 zł

 • Wiktoria

Obsługa to dno, stoją sobie i gadają trzeba dosłownie krzyknąć żeby podeszli do kasy.Mylą zamówienia i nie słuchają co się do nich mówi, a kiedy zwracasz uwagę kpią. Bardzo nieprofesjonalne
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
20–40 zł

 • Izabela Konopko

Pomimo zamówienia boxa Diablo wings nie otrzymałam zdrapki z kodem na unikatowe przedmioty do gry Diablo IV
Usługa
Na wynos
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 1
Klimat: 1
Polecane dania

 • Bartek A

Za każdym razem kiedy tu jestem to maszyna do shake’ów jest popsuta. Jedzenie znośne chociaż jadłem lepsze twistery.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Późne śniadanie
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 2
Obsługa: 2
Klimat: 3

 • Monika

Obsługa chyba sobie nie radzi, ponad 10 min czekania na podstawowe zamówienie. I na koniec wszystko już na końcówce czasu wydane (ledwo ciepłe, frytki gumowe) . To już nie jest to jedzenie co kiedyś było.
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Wiktoria Jahns

Bardzo polecam , obsługa bardzo miła a pani Natalia która mnie obsługiwała obsłużyła najlepiej
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5
Polecane dania
Frytki

 • Joanna Gajowik

Mam wrażenie, że ostatnio bardzo zmniejszyli porcje a cena oczywiście nie zmalała. Do granicy, że nie warto tyle płacić.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Inne
Cena za osobę
1–20 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 2
Klimat: 2

 • Małgorzata Pietrzak

Czas oczekiwania na jednego wrapa na wynos to ponad 20 minut...
Usługa
Na wynos
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
1–20 zł
Jedzenie: 3
Obsługa: 2
Klimat: 1
Przestrzeń parkingowa
Dużo miejsc parkingowych

 • Aleksandra Kuryło

Nie polecam. Zamówiłam frytki i longera, mąż cheesburgera. Frytki były miękkie, smakowały jakby leżały kilka dni.. znikome ilości mięsa zarówno w longerze, jak i cheesburgerze. Jedzenie było lekko ciepłe. Generalnie nie warte swojej ceny.

 • Radek Kaczmarski

Zamówienie z dostawą dotarło szybko ale frytki były surowe, mięso strasznie tłuste i 3 sosy takie same zamiast różnych ponadto miały być 4 nóżki a przyszły dwie i dwa podudzia. Na chwilę obecną nie polecam ale czekam na pozytywne zmiany!

 • dagmara wieczorek

super obsluga i dobre jedzenie, w szczegolnosci Pani Gabrysia ktora doradzila z doborem posilku :)
Usługa
Na wynos
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
1–20 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Łukasz

Niestety kubełek streps bardzo kiepski,dużo twardych chrząstek w jedzeniu,jakaś dziwna twarda skóra,no niestety jeśli chodzi o KFC to najgorsza restauracja w jakiej jadłem.
Jedzenie: 1
Obsługa: 3
Klimat: 3

 • Grzegorz Król

Wizyta w poniedziałek o 17.30, kolejki nie ma. Zamówienie szybko wyszło. Plusy: - świeży smaczny kurczak w granderze Minusy: - bułka zimna - bułka rozpadająca się w rekach - niedosmażone krążki cebulowe Ogólnie nie polecam :/

 • Paweł Woźniak

Najlepsze KFC w Lublinie. Bardzo miła obsługa i krótki czas wydawania jedzenia.
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5
Polecane dania
KFC Poke Bowl

 • Łukasz Bednarski

Słabej jakości kurczak, dużo skóry, chrząstek i żył, ogromna ilość beznadziejnej panierki. Frytki jak z gumy. Dostawa spóźniona o 55 minut.
Usługa
Dostawa
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
40–60 zł

 • Pati Pati

Mięso surowe, do tego zgniła kapusta. Najgorsze KFC w Lublinie, nie polecam.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Hubert Luszawa

Strasznie długi czas oczekiwania, odechciewa się tego jedzenia bo w tym czasie jaki się czeka dostałbym i skonsumował w lokalu obok
Usługa
Na miejscu
Jedzenie: 3
Obsługa: 1
Klimat: 2

 • Łukasz Nowosad

Czas oczekiwania to jakaś kpina 25 min, Większość pracowników pracuje jakby za karę, osobiście nie polecam
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Inne
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Weronika

Nie polecam, za każdym razem jak zamawiam to czegoś zapominają lub przychodzi coś zupełnie innego
Usługa
Dostawa
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 3
Obsługa: 2
Klimat: 2

 • Jan Dulęba

Super miejsce bardzo polecam a szczególnie panią Gabriele, piękna i pomocna, najlepsza obsługa!
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Inne
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Kamil K

Czas oczekiwania to masakra. Przy 3 zamówieniach rano na ekranie czeka się ponad 15min na ofertę która się promowana jako śniadanie. Kucharze chyba idą do sklepu po zakupy a potem wracają i robią..

 • Vito Royal

Nie polecam jedzenie czuć ze trochę leżało nie świeże obsługa niemiła bardzo długo się czeka najgorszy kfc w lublinie
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
60–80 zł

 • Kamila Fedorowicz

Quritto z kawałkami kurczaka to niestety nie było... Panierka po rozerwaniu pusta bez mięsa.
Usługa
Na miejscu
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 4

 • Robert Fijałkowski

Zawsze wracam tam gdzie dobrze dają zjeść
Usługa
Na wynos
Typ posiłku
Kolacja
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Kamil Wiśniewski

Jedzenie zimne, brak sosów w kanapkach.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 1
Obsługa: 2
Klimat: 3

 • Jerzy Kuć

Akurat byłem w handlową niedzielę. Jeden moloch i kolejka. Jedzenie KFC ogólnie lubię ale nie dało się skorzystać.
Jedzenie: 4
Obsługa: 4
Klimat: 1

 • Weronika Zwolińska

Zamówienie niekompletne, same stripsy które nie były zamawiane, suche, w byle jakiej panierce
Usługa
Dostawa
Cena za osobę
40–60 zł
Jedzenie: 1

 • xOliwia

Ciepłe jedzenie, bardzo mila obsluga, szczególnie Pani Gabriela, która potrafi polecić posiłek. POLECAM
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Maria Siek

Bardzo miła oraz pomocna obsługa. Szybko otrzymałam swoje zamówienie, które było bardzo smaczne. :)
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • julita

czesto tam jem, jedzenie dobre, Pani Natalia z obslugi zawsze przemila i usmiechnieta polecanko!!!
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Krystian Czapski

Naprawdę miła obsługa i krótki czas oczekiwania.
Usługa
Na miejscu
Typ posiłku
Obiad
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Best „GamesRols”

Oczywiście na paragonie 2x frytki, ale nie dostałem. Zamawiane przez glovo. Nie polecam.
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Jan Kowalski

Wszystko okej, dobre jedzenie, przemiła i szybka obsługa szczególnie pani Gabrysia :)
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Paweł Więcław

Czegoś ewidentnie tu brakuje. Kupiłem praktycznie bułkę z sałatą bez mięsa w środku.
Jedzenie: 1
Obsługa: 4
Klimat: 3

 • Edyta Prus

Wszystko okej, jedzenie smaczne, obsługa super, dziewczyny bardzo miłe i pomocne.
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • BULBERT

Bardzo dobre jedzonko oraz przemiła obsługa, w szczególności piękna Pani Gabriela
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Piotr Pa

Dobre jedzenie, szybka i miła obsługa a szczególnie pani Gabriela :)
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Kasia Berejowska

Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie,brak reakcji obsługi.
Jedzenie: 4
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • To Ja

Tak sobie ale można raz spróbować.
Cena za osobę
20–40 zł
Jedzenie: 3
Obsługa: 2
Klimat: 3

 • Karolina Maj

Jeżeli ktoś chce znaleźć skorupiaka we frytkach, który według obsługi jest „przypalonym groszkiem” to smacznego ;)

 • Leszek C

Chyba najbardziej gumowe frytki jakie kiedykolwiek jadłem…
Jedzenie: 2
Obsługa: 4
Klimat: 3

 • Janek Wędrowniczek

Skrzydełka jak zwykle śmierdzące w kanapce kurczak suchy.
Jedzenie: 1
Obsługa: 5
Klimat: 1

 • Magdalena Skryjomska

Ani to fast ani to food! Najgorsze KFC jakie jadłam w życiu, na zestaw dla dziecka i smarta czekałam 46 minut.

 • Helonty

Mięso jakieś różowe mokre takie mięso to tata psu dawał
Jedzenie: 1
Obsługa: 2
Klimat: 1

 • levaa lx

Jakość obsługi świetna Pani Natalia zasługuje na medal!
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Marta Dulęba

Pani Gabriela jest najlepszym co spotkało to miejsce
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Artem Drozd

Wydali błędne zamówienie i odmówili jego wymiany.
Jedzenie: 1
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Dariusz Drusba

Byłem tutaj parę razy i zawsze coś skopane w zamówieniu. Mają za dużo zadań, a za mało personelu.

 • Maciej Ozygała

Czekałem na małe zamówienie 30 min
Jedzenie: 4
Obsługa: 1
Klimat: 1

 • Patrycja Pulińska

Pani Natalia jest super!
Jedzenie: 5
Obsługa: 5
Klimat: 5

 • Adrian Besaraba

Chciałem zamówić zamówienie i zapłacić gotówką i nie mieli jak wydać z 200zl

 • Witold

W niedziele nieczynne, szkoda paliwa na szukanie

Similar places

Stół i Wół

5064 reviews

Bramowa 2, 20-111 Lublin, Poland

Koper Włoski u Braci Mazur

4334 reviews

Nadbystrzycka 25, 20-618 Lublin, Poland

KFC Lublin Statoil Tysiąclecia

4068 reviews

al. Tysiąclecia 12, 20-121 Lublin, Polska

Bar a Boo

3462 reviews

Prezydenta Gabriela Narutowicza 9, 20-004 Lublin, Polska

Bombardino Trattoria

3210 reviews

Jana Pawła II 51, 20-535 Lublin, Poland

Sexy Duck by Enzo Muratore

2837 reviews

Stanisława Staszica 1, 20-082 Lublin, Poland

Trybunalska Lublin City Pub

2688 reviews

Rynek 4, 20-111 Lublin, Poland

Restauracja Zielony Talerzyk Lublin

2148 reviews

Królewska 3, 20-109 Lublin, Poland

Może

1844 reviews

Żeglarska 5A, 20-523 Lublin, Poland

Burger King

1790 reviews

Krakowskie Przedmieście 20, 20-002 Lublin, Poland