Sklep zoologiczny Warszawa Aquael ZOO

555 reviews

al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Poland

www.aquaelzoo.pl

+48224626762

About

Sklep zoologiczny Warszawa Aquael ZOO is a Pet store located at al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Poland. It has received 555 reviews with an average rating of 3.7 stars.

Photos

Hours

Monday10AM-10PM
TuesdayClosed
Wednesday10AM-10PM
Thursday10AM-10PM
Friday10AM-10PM
Saturday10AM-10PM
Sunday10AM-10PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Sklep zoologiczny Warszawa Aquael ZOO: al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Poland

 • Sklep zoologiczny Warszawa Aquael ZOO has 3.7 stars from 555 reviews

 • Pet store

 • "Chciałem wszystkich przestrzec przed tym sklepem"

  "Nie polecam kupować papug w tym sklepie"

  "Niestety miałam dzisiaj nieprzyjemnośç odwiedzić owy sklep"

  "Bardzo nieuczciwy sprzedawca"

  "Sklep z dużym asortymentem, lecz obsługa pozostawia wiele do życzenia"

Reviews

 • Marcin Głogowski

Chciałem wszystkich przestrzec przed tym sklepem. To co przez nich przeżyłem to horror! Właśnie odebrałem wyniki badań sekcji zwłok papużki - rozleli białolicej, którą zakupiłem u nich rok temu, ponieważ zrobiło mi się jej żal, gdyż za każdym razem gdy byłem w sklepie siedziała w kąciku i się nie ruszała. Mimo, że u hodowcy mogłem kupić takiego ptaszka za 150 zł zapłaciłem za Lolcia 650 zł (ekspedientki także dorzuciły się do zakupu, bo siedział w klatce już bardzo długo - pierwotnie kosztował 800 zł). Okazało się że od początku chorował na Chlamydia sp. (dlatego był "smutny" - wynik badania mam przed oczami). Oczywiście weterynarz po zakupie nie zlecił badań pod kątem tych bakterii a ja IDIOTA bez doświadczenia ufałem, że sklep zweryfikował to po swojej stronie! Okazało się, że papużka miała częściową martwicę niemal wszystkich narządów, jedynie mózg był zdrowy (przez rok się u mnie męczyła a ja myślałem, że już taką ma naturę). Związałem się z ptaszkiem i jestem wściekły, że traktują zwierzęta jak jakieś śmieci. Dodatkowo pani doktor powiedziała, że ptak ma kilka lat - według dokumentów ze sklepu teraz powinien mieć niecałe dwa lata! Mam dokumenty Zakładu Chorób Ptaków do wglądu jeżeli kogoś to interesuje. PO ZAKUPIE ZWIERZĘCIA WYKONAJCIE WSZYSTKIE BADANIA W TYM CHORÓB WIRUSOWYCH I BAKTERYJNYCH! Mam nadzieję, że właściciel sklepu za to świństwo będzie miał pecha do końca życia!

 • Halyna Muliar

Nie polecam kupować papug w tym sklepie. Kupiłam dwie papugi (faliste). Kiedy kupowałam to zapytałam, czy mogę podejść bliżej (do boksu), żeby zobaczyć papugę, nie pozwolili (papugi znajdują się w klatkach, jaki są w coś podobnym do plastikowego boksu, gdzie wchodzi pracownik, a przed tym boksem klatki z innymi zwierzętami.....bardzo daleko żeby normalnie rozglądać). Za kilka dni już w domu, kiedy jedna z  papużek spokojnie siedziała na żerdce zauważyłam, że ma problem z łapkami, zaczęłam śledzić za papugą i zobaczyłam rany. Pojechaliśmy do weterynarza: papuga miała wadę wrodzoną + ma problem z piersią przez to że  nie rozkrywa się jak powinna. Dalej  miesiąc leczenia i stresu dla papugi. Druga papuga: Miałam tylko jedną prośbię kiedy kupowałam: żeby to był samiczek, mówiłam o tym konsultantowi, zapewniła mnie Pani, że to 100% samiec (może przez to, że na łapce był niebeski pierścień). No i już za tydzień zaczęłam podejrzewać, że to samica bo oni mają specyficzne zachowywanie się, za miesiąc  woskówka  zrobiła się koloru jak u samiczki. Nieprofesjonalny konsultanci.

 • D F

Niestety miałam dzisiaj nieprzyjemnośç odwiedzić owy sklep... już od wejścia było widać nieprofesjonalne zachowanie pracowników. Wchodząc razem z mężem powiedzieliśmy obsłudzie dzień dobry, trzy albo cztery osoby z obsługi spojrzały na nas i nieodpowiadając wrócili do swojego plotkowania. Już mocno zrażeni postanowiliśmy wejść na sklep w poszukiwaniu potrzebnej nam zabawki dla kota. Na sklepie panował nieporządek, asortyment mocno okrojony, pracownika strach zapytać o cokolwiek bo wszyscy tam chyba pracują za karę i myślą tylko aby pójść do domu. Wyszliśmi z mężem tak szybko jak weszliśmy. Na "dowidzenia" również odpowiedzi nie otrzymaliśmy. To już chamstwo w czystej postaci. Nie można tego niczym tłumaczyć, prawcownicy stali i nic nie robili (oprócz plotek ze sobą) więc nie uwierze, że nie uslyszeli. Najwidoczniej wypadałoby zafundować im szkolenie z dobrych manier.. Z pewnością nigdy nie wrócimy i odradzimy znajomym. Dodatkowo z chęcią porozmawiałabym z osobą zarządzająca bo taka sytuacja nie powinna mieć nigdy, nigdzie miejsca.

 • Maksim Surkont

Bardzo nieuczciwy sprzedawca. Nie wiem, co wcześniej doświadczyły papugi nimfy, które kupiłem w tym sklepie około miesiąca temu, ale oswojenie jest bardzo trudne, niesamowicie boją się ręki, tak jakby ktoś wcześniej robił im krzywdę. Do tego osoba zatrudniona w sklepie powiedziała mi, że papugi mają 4 miesięcy, a później dowiedziałem się, że to są papugi dojrzałe. Chociażby dlatego, że dopiero po 6 miesiącach samce wyglądają inaczej, a u mojej parki już było wyraźne odróżnienie płciowe. W sumie, dla mnie wiek nie miał zasadniczej różnicy, chodzi tylko o traktowanie. Do tego oddali mi te papugi pośpiesznie, spławiając mnie i nie udzielając konkretnych odpowiedzi na moje pytania. No cóż, sklep maksymalnie zarobił na mojej niewiedzy i bez skrupułów mnie oszukał. Bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Ale nimfy są i tak kochane i dobrze, że już nie są tam. Sklep omijać.

 • Katarzyna Okurowska

Sklep z dużym asortymentem, lecz obsługa pozostawia wiele do życzenia. Gdyby nie mój upór i spostrzegawczość, dziś zaplaciłam 40 zł za coś czego nie kupiłam. Po zapłaceniu za zakupy zdziwiła mnie wysoka kwota na paragonie. Wrocilam do sklepu i poprosiłam o powtórne sprawdzenie zgodności paragonu z artykułami, które kupiłam. Pan powtarzał, że jest wszystko w porządku, lecz nadal coś mi się nie zgadzało. Po kolejnym powrocie do sklepu i prośbie o wytłumaczenie ile kosztują poszczególne artykuły, okazało się, że przypadkowo dopisano mi artykuł za prawie 40 zł. Kasjer oddał pieniążki, lecz nie usłyszałam słowa przepraszam. Więcej tam nie wrócę. Miałam wrażenie, że wszyscy byli źli z powodu mojego uporu i według nich ta sytuacja była wielkim problemem. Sprawdzajcie paragony jeszcze przy kasie.

 • Marian 88

Jeśli chodzi o zakup sprzętu NIE POLECAM!!! jakiś czas temu kupiłem tam całe szczęście tylko żarówkę która nie działała oddałem ją do reklamacji miałem czekać do 14 dni i dali jakiś papierek i mieli się odezwać, do dziś nie otrzymałem od nich telefonu, jeszcze pani "kierowniczka" powiedziała mi że jak mi ta żarówka jest na teraz potrzebna to żebym kupił drugą. Poszedłem jeszcze się zapytać jednego z pracowników co zna się na gadach o jedną rzecz w sprawie mojego zwierzęcia.... to pan który stał koło pani "kierowniczki" po krótkim czasie podszedł do pułki z żarówkami i wyglądało to jak by sprawdzał czy nie ukradłem jakiejś..... Bezczelne zachowanie! Całe szczęście to tylko głupia tania żarówka za 30-40 zł.

 • Hana Ulana

Zwierzęta generalnie na moje oko zaniedbane, jakiś czas temu była tam dosc chuda,mizerna agama ,która po jakimś czasie zniknęła (oby do lepszych warunków) dodatkowo skundlony ślimak z miseczką, w której była dość gruba warstwa pleśni ,niewystarczająca ilość torfu uniemożliwiajaca np zakopanie się (w przypadku ślimaka powinno być to min 5cm) i wiele innych rażących zaniedbań. Ponad to obsługa niemiła, bez wiedzy na temat zwierząt, szczegolnie tych bardziej ""egzotycznych"". Same produkty dość drogie ,w lepszej cenie mogę zamówić przez Internet bez oglądania męczonych zwierząt. Polecam sklepowi poszukać lepiej wyedukowanych pracowników i troszkę bardziej zadbać o zwierzęta..

 • Paulina Banaszek

Zakupiłam transporter dla kota (2,5 kg ) podczas pierwszego przewozu kota po około 10 minutach kot swoim ciałkiem wypchnął drzwiczki i uciekł !!! Podczas składania reklamacji ekspedientka włożyła drzwiczki z powrotem i stwierdziła, że jest w porządku !! Po ponad 2 tygodniach reklamacja do odebrania. Zupełnie NIC nie zostało zrobione. Drzwiczki włożone a na transporterze widoczne drobne zabrudzenia które z pewnością zostałyby usunięte przy wymianie zawiasów ( bo podobno to zostało wykonane) co więcej metka z ceną naklejona przy owych zawiasach obecna i nie tknieta (tak jak przy oddaniu transporterka na gwarancję). Nie polecam !! Obsługa daje poczucie olewania klienta.

 • Little Panda

Ceny ogromne, obsługa nie interesuje się klientem i nie jest w stanie powiedzieć zbyt wiele o karmach, zarówno psich, kocich jak i gryzoniowych. Nie mają żadnej karmy dla gryzoni mięsożernych która by to mięso zawierała (myszy, chomiki, szczury itp...) Szynszyle żywią się tym samym co króliki, chociaż grozi im to cukrzycą. Trzymają dorosłą agamę, która nie jest na sprzedaż w zbyt małym terrarium a w dodatku ewidentnie nie jest w pełni zdrowa. Akwaria często są ekstremalnie przerybione (wiem, że teoretycznie mogą się dość szybko sprzedawać ale bez przesady bo to bardzo im szkodzi) Gryzonie również trzymane są w zbyt dużej ilości w zbyt małych wolierach.

 • Michal Dziedzic

Ceny w normie, asortyment spory, chociaż zdarza się, że czegoś brakuje. Obsługa kompetentna. Zwłaszcza w dziale akwarystycznym. Jeden ze sprzedawców, nie znam imienia niestety, to prawdziwy akwarysta, z dużą wiedzą. Nie raz mi pomógł, zawsze chętnie pogada, doradzi. Nie ściemnia, nie wciska towaru na siłę. Jak na "sieciówkę" niespotykane. Jego rady zawsze okazywały się skuteczne i proste. Aktualizacja: W dziale akwarystycznym, nie tylko jeden ze sprzedawców ogarnia temat. Co najmniej dwóch zna się na rzeczy, tylko jeden chyba jest trochę mniej wygadany.

 • Tomasz Orlowski

kupiłem dwie grzałki z termostatem bo chciałem użyć do podgrzania wody w moim procesorze (awaria sieci ciepłowniczej), kiedy po powrocie zorientowałem się że ciepła woda już jest wróciłem do sklepu i chciałem zwrócić nie rozpakowany towar. Dowiedziałem się że zwrotów nie przyjmują a jedynie zaproponowali mi wymianę na inny towar. Wydałem prawie 300 zł, także dziękuję za taki sklep który proponuje żebym np kupił sobie karmy za te 300 zł. Rzeczywiście przydałby się rzecznik konsumenta w takiej sprawie, jak to rozwiązać. Sklepu nie polecam

 • Artur Łyczewski

Obsługa miła. Ceny dość wysokie. Kupiliśmy dwie świnki morskie, obie z grzybicą skóry. W związku z tym na 100% wszystkie inne świnki znajdujące się tam również borykają się z tym problemem, a nie sądzę, żeby były leczone.. Pytanie brzmi jak to umknęło pracownikom, czy tam naprawdę nikt nie dba należycie o zwierzątka? Na wielki plus działa bezpłatna wizyta u dobrego weterynarza, "voucher" na nią dostaliśmy w momencie kupienia świnek. Czas na nią to 5 dni od zakupu zwierzątka. Radzę skorzystać jak najszybciej po ewentualnym zakupie.

 • WzBL

Ceny okropnie wysokie, ponadto obsługa bardzo nieprzyjemna, kiedy podszedłem do akwariów, żeby przejrzeć asortyment ze 3 osoby gapiły się na mnie, żebym czegoś nie wyniósł. Ponadto, gdy odszedłem kilka regałów dalej usłyszałem: - "ile dać tego czegoś na glony? Jak zajrzałem wczoraj pod ten kamień to takie tam ku*wa glońska były - A nie wiem, daj z 80 kropel" Dodatkowo pracownicy wgapieni w telefony pomimo sporej liczy osób w sklepie. Podsumowując obsługa niemiła, bez wiedzy i ceny mega wysokie. Nie polecam.

 • Julia Adamska

Bardzo zawyżone ceny za podstawowe produkty, wiele zabawek wizualnie może zadowolić kupujących właścicieli, ale nie są praktycznie ani wygodne dla zwierząt. Ptaki, myszy i króliki trzymane są w bardzo nieetycznych warunkach, wygląda na to, że nie mają wybiegu poza swoimi akwariami (akwaria zamiast klatek z przewiewem powietrza). Polecam bardziej adopcję z fundacji, gdzie zwierzęta dostają dużo miłości od pracowników i można zaadoptować je za darmo.

 • UnicornRocket

Chcieliśmy wybrać szczurki, Pani od niechcenia zabrała domek maluchom ale nie zamkneła klatki a wisiała nad nimi. Wszystkie biegały, bardzo zestresowane. Sama nie moglam wybrać żadnego. Na prośbę czy dałaby nam 5 min odparła ze musi im oddać domek. Pojechałam do Kakadu tam bezproblemowo nawet pracownik sam z siebie dał czas zeby zwierzaczki sie uspokoiły. Dla mnie też ważne żeby zwierzęta miały komfort. Tutaj to porażka.

 • Ola Nalej

Brak szacunku do klienta, Pani kierownik pomimo złej ceny przy artykule nie przyjęła zwrotu. Jak pokazałam Pani złą cenę to szybciutko wyciągnęła zza listwy inna cenę. Chciałam zwrócić przysmak dla kota i wymienic na trochę tańszy, oczywiście Brak możliwości. Pan obok stwierdził, że nie mamy o czym rozmawiać. Nie oczekuje jakiegoś szczególnego traktowania, ale klient ma prawo zwrócić towar, nawet nie opuściłam sklepu.

 • Paulina Nowosad

Kupiłam transporter, który okazał się nie mieć uchwytu na pasek, wróciłam po 20 minutach do sklepu żeby go jednak oddać i okazało się że obsługa nie chciała przyjąć ode mnie zwrotu! Nic mnie bardziej nie drażni niż taka polityka sklepów... Poza tym życzliwość pracowników pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam, więcej nie wrócę. Żałuję każdej złotówki wydanej w tym sklepie. Tego typu działalności powinno się plenić.

 • Karolina Potocka

Jestem bardzo nieusatysfakcjonowana po wizycie w tym sklepie. Domyślam się, że pewnie pensje nie są szczególnie zadowalające, ale to jest skandal, jeśli na pół godziny przed zamknięciem pięcioro pracowników stoi przy kasach i klient musi zaczekać, aż skończą rozmowę. Kompletnie nie potrafią pomóc przy wyborze karmy, trzeba radzić sobie samemu. Zero zainteresowania, byle szybko wygonić klienta ze sklepu i mieć fajrant.

 • Aleksandra Zalewska

Chciałam kupić szczeniakowi porządna zabawkę, ceny w waszym sklepie sugerują, że wasze zabawki właśnie takie są. Niestety po dwóch godzinach zabawy waszym słoniem, sznurek jest cały posiepany, wyłażą z niego nitki z każdej strony, a z pluszaka wychodzi wata, pies bez trudu zrobił w nim dziurę. Jakość powalająca, dłużej wytrzymał pluszak z Tigera kupiony za dychę. Nie polecam, ceny nieadekwatne do towaru

 • Nat Ka

Kupując chomika, Pani kasjerka zapomniała, że zwierzątko jest w pudełeczku. No i trząchnela tym pudełkiem jakby szukała kinder niespodzianki. Nie wiedziałam nawet co mam powiedzieć... ona tylko przepraszała. Chomika mi zestresowała. Ogólnie zakupy tanie i pani która pomagała mi z doborem rzeczy dla zwierzątka - świetna obsługa. Tylko gdyby nie przykre doświadczenie przy kasie z inna panią....

 • Kinga

Niestety muszę zgodzić się z poprzednikami. Z reguły staram się podchodzić z wyrozumieniem jesli chodzi o jakies wpadki, bo sama pracuję z klientem. Jesli chodzi o zwierzęta to ciezko przejsc obojętnie obok tego sklepu. Jestem regularnie w sklepach zoologicznych, to tego trafiłam przy okazji i niestety sklep sprawia wrażenie nastawienia na zysk- nie jakosc i stan zwierzat.

 • Sylwia Kozłowska

Dwie gwiazdki dla miłego personelu. Niestety sprzedają szczury żywe jako pokarm dla węży. Skreśla to Was na wszystkich frontach. Dodam tylko dla porównania, że konkurencja w Wola Parku nie prowadzi wcale sprzedaży szczurów. Cytuje "nie sprzedajemy szczurków bo nie chcemy ich męczyć to są bardzo wrażliwe i inteligentne zwierzęta". Uczcie się od lepszych!

 • Sandra Łazuga

Zaczynamy przygodę z akwarystyką, przyszliśmy do sklepu rozejrzeć się i dopytać o kilka rzeczy - obsługa na wysokim poziomie. Pani Natalia poświęciła nam czas i dała wiele wskazówek i rad mimo że daliśmy znać ze raczej kupimy przez internet. Ogrom wiedzy, widać wielkie doświadczenie w temacie akwarystyki! Super że są tam tak wykwalifikowani pracownicy!

 • Darek Darek

Byłem w tym miejscu nie raz i zawsze zostałem miło obsłużony. Kilka razy dzwoniłem szukając chomika dżungarskiego Panie zawsze miło odpowiadały i nawet mówiły jakie mają kolory w danej Chwili. Chomiczek super nie gryzie, bardzo żwawy i tłuściutki. Według mnie jeden z najlepszych sklepów zoologicznych! Trzymajcie tak dalej! Zwierzaki Was lubią

 • Sebastian Śwircz

Dziś kupiłem filtr do akwarium typu AguaClear przyjechałem i filtr został włożony do akwarium lecz był zbyt silny po 3 godzinach chciałem go wymienić na inny lecz pani powiedziała że nie da rady a gdy zapytałem o prawo konsumenckie to usłyszałem,,tak to my ze sobą nie będziemy rozmawiać,, żenada nie dziwię się że ten sklep ma takie opinie nie polecam .

 • marcin jankowski

Nie dziwię się ocenie. Aż wstyd, że w Arkadii jest tak słaby sklep zoologiczny. W porównaniu z Kakadu które tu było kilka lat temu to jakieś nieporozumienie. Sepleniący ekspedientka podrywa kurpulętnego ekspedienta a w akwarium ze złotymi rybkami odgrywa się dramat. Trzy zagłodzone welonki ledwo co pływają. Czwarty leży do góry brzuchem.

 • Ally Xo

Sklep wygląda schludnie, asortyment jest szeroki. Naprawdę można się tam porządnie zaopatrzyć w artykuły dla zwierząt. I to tyle pozytywów. Personel nie jest pewien, jakiej płci zwierzęta sprzedaje, co jest niedopuszczalne, bo może doprowadzić do niekontrolowanego rozrodu i krzywdy zwierząt, które będą potem rozdzielane albo zwracane.

 • Adam Lisiecki

kolejna moja wizyta. Podstawowe zaskoczenie ceny znacznie niższe niż w analogicznych sklepach tej branży. Cierpliwy prowadzący niemal dosłownie za rękę personel. Towar niezłej jakości. Niestety sklep mocno zapchany. Brak charakterystycznego dla zoo-sklepików smrodku. PS pozdrowienia od TOSI amstafki kość była super. Czeka na szelki!

 • Izabela Wagner

Kilka lat temu kupiłam u Was chomika syryjskiego samice była cudowna dlatego też tydzień temu do Was wróciłam po kolejnego a dziś rano niespodzianka..chomiczka urodziła małe..sprzedaliście mi chomika w ciąży nigdy więcej u Was nic nie kupię, nie polecam, skoro chomik był w ciąży to znaczy że zwierzęta nie są pod opieką weterynarza.

 • Iwona Semeniuk

26.10.2020r. Wizyta w sklepie w Arkadii, godz ok. 12.00. Stan rybek w szczególności Bojowników opłakany. Ogromna prośba do obsługi, proszę zająć się tymi rybkami, one tam umierają. Wrócimy do Państwa jeśli ich warunki i stan się nie poprawią zgłosimy to do odpowiednich służb. To niegodne tak zaniedbać żywe stworzenia

 • Sal Paradise

Bardzo duzy wybor produktow, szczegolnie akwarystyka dobrze zaopatrzona, ale te ceny... strasznie wysokie, te same ryby i sprzęt w innych sklepach potrafią byc dwa, trzy razy tańsze. Zwierzęta mają srednie warunki, szynszyle ktore powinny miec odpowiednią dietę dla cukrzykow trzymane razem z krolikami i swinkami morskimi.

 • Pauli

Drogo. Nieprzyjemna obsługa, która kompletnie nie na się na towarze. Przy pytaniu o polecenie dobrej karmy bez kurczaka pracownik wskazał karmę, w której zawartość procentowa kurczaka wynosiła 45%. Na szczęście ślepo nie zaufałam sprzedawcy i sama sprawdziłam skład karmy inaczej mój piesek by się pochorował. Nie polecam.

 • Michał Rutkowski

Ostatni raz. Sprzedawca przy mnie do swojej koleżanki: "Zdejmij ten polarek żeby było na co popatrzeć". To nie tylko nieprofesjonalne ale po prostu obrzydliwe. Otosek sprzedany z obgryzionym ogonem - niestety nie zauważyłem w sklepie. Tragedia. Polecam omijać żeby to miejsce męczarni dla ludzi i zwierząt zbankrutowało.

 • Turysta Polak

Jest w porządku. Ceny w porządku, zachowanie pracowników również. To na co ja osobiście zwracam szczególną uwagę, czyli dobrostan zwierząt bez żadnych uwag. Klatki i akwaria czyste, zwierzęta były akurat karmione. Produkty odpowiedniej jakości, dla zwierząt są dobre. Zdecydowanie polecam ten sklep.

 • STAN Z

Sprzedawca wprowadził mnie w błąd. Po wyjściu ze sklepu towar okazał się tragicznej jakości w zawyżonej cenie razy 10. Chciałem zwrot pieniędzy, po czym sprzedawca powiedział że ma zwrotów i jak chce to mogę się odwołać to rzecznika praw konsumenta. Nie polecam sklepu i niekompetentnej obsługi.

 • Krzysztof Wojewódzki

Jejku kochany, jak fajnie !!!Sklep jak na typową sieciówkę bardzo dobrze zaopatrzony. Mówię przede wszystkim z punktu widzenia akwarysty. Asortyment duuużo większy niż w galerii północnej. O produktach dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i innych się nie wypowiem, ale obsługa jest fachowa na 100%.

 • Krzysztof Wiśniewski

Ogromny wybór towarów- nie tylko Aquaela, ale również innych firm. akwarystyka, terrarystyka, artykuły dla psów, kotów, gryzoni itp. dostępne żywe rybki, gady, króliczki. Pięknie zaaranżowane akwaria, również morskie. Ceny normalne, jak w większości sklepów. Jak na Arkadię to nawet niskie.

 • Ewa O.

Bardzo miła i pomocna obsługa - niestety po dokonaniu zakupu i porównaniu cen z wieloma w internecie poczułam, że zdarto ze mnie skórę. Rozumiem marżę, ale 50% (na dwóch różnych artykułach)??? I to w stosunku do ceny uśrednionej, od najtańszej - 70%... Pierwsze i ostatnie zakupy.

 • Nataliia Chabanenko

Ceny przesadnie zawyżone, płyn odstraszający od mebli który jest do kupienia za 17 zł u Państwa ponad 50 zł !! Karmy w dwa razy droższe. Czuje się oszukana! Pani w sklepie nie kompetentne, nie znają towaru i opowiadają dyrdymały . Nigdy już tam nie wstąpię i innym nie polecam

 • Daniel Banasiak

Fajny sklep z dobrym wyborem produktów. Natomiast personel w ogóle nie pyta o kartę klienta, nawet przy zakupie produktu, który aktualnie jest w promocji po okazaniu tej karty! Odnosi się wrażenie jak by specjalnie nie chcieli aby korzystać z przywilejów z tym związanych.

 • Piotr Jakub

Obsługa beznadziejna, nie można było zakupić rybek bo jedna pani przyjmowała towar a druga była z innego działu. Dla wiadomości tych pań, ich wypłaty są z pieniędzy którymi płacą klienci. Sklepu już nie odwiedzimy, akwarium z wyposażeniem i rybki kupimy gdzie indziej

 • Magdalena Tarczyńska

Rzadko kupuje w tym sklepie ze względu na brak odpowiedniego asortymentu. Za co 1 gwiazdka? Dzisiaj odwiedzając ten sklep zauważyłam, że dwa króliki są ewidentnie chore. Jeden z nich miał cały mokry pyszczek, drugi całe zaropiałe oczka. Proszę zrobić z tym porządek!

 • Wojciech Kamieniecki

Tylko trzy gwiazdki, za część akwarystyczną. Zawsze brak żywego dla ryb, prawdopodobnie zakupiłem tu ryby z ospą. Przez co musiałem znów odwiedzić te miejsce i zaobserwowałem szok cenowy, ceny produktów aquaela w internecie kupicie dwa razy taniej niż tutaj!!!

 • Magdalena Ja

Jedyny sklep zoologiczny w galerii, dobrze wyposażony... rozumiem, że utrzymanie fizycznego sklepu w tym miejscu kosztuje, ale ceny są z kosmosu! Za 50 ml sprayu z kocimiętką zapłaciłam 15zl, gdzie w innych sklepach za 175 ml daję średnio 9zl. Masakra

 • Marysia Kowalska

Świetny sklep, duży wybór karm i przysmaków dla świnek morskich. pani Alicja opiekująca się zwierzakami ma ogromna wiedzę na ich temat i profesjonalnie doradza w kwestii diety zwierzaków i tego jak o nie dbać. Serdecznie polecam

 • pawel o

Oszustwa na cenach, nagle pojawia się na rachunku opłata "za woreczek", zwierzęta jak w umieralnii. Niestety ludzie są temu winni: jakby nie było klientów,to może ktoś by wpadł na pomysł, żeby coś z tym zrobić i coś zmienić.

 • Maciej Braksal

Pani poleciła mi karmę 12 kg, mówiąc, ze taniej nie znajdę. karma kosztowała 249 zł a online znalazłem ją prawie o połowę taniej, w sklepie można wpaść po jakis drobiazg, ale po większe zakupy to omijać szerokim łukiem

 • Jaskierka

Bardzo pomocna i miła obsługa, szczególnie jeden Pan, niestety imienia nie pamiętam 8.05.21 w godzinach wieczorych miał plakietke praktykant. Bardzo pomógł mi i odpowiedział na wiele pytań. Niestety ceny dość wysokie.

 • Krzysztof Błażewicz

Niestety ze sklepu ciekawego dla akwarysty zrobiła się typowa sieciówka dla psa, kota i gryzoni. Niczym nie różni się od np. Kakadu. Rozumiem, że jest to podyktowane zapotrzebowaniem rynku, niemniej jest niesmak.

 • Marzena M

Panie bardzo nie wiedzą o czym mówią, mimo że sklep nie jest jakis zly (poza cenami) to proszę aby pracownicy nie doradzali jeśli mają doradzać źle bo ktoś sie moze posluchac i zrobic swojemu zwierzakowi krzywdę

 • Wika0011

Super obsługa. Pani nam pomogła dobrać klatkę dla chomiczki uświadomiła co zrobić żeby nie miał klaustrofobii. Towar z wyższej półki całkiem dobrej jakości. A chomiczek jest super kochany i rośnie w oczach :)

 • Dżesika

Ten sklep to cudo! Każde akwarium (nawet te najmniejsze przeznaczone na bojowniki) jest wykonane idealnie. Każda ryba, jak i gady mają dobre warunki. Obsługa również miła i pomocna, jak i zabawna. Polecam. <3

 • Aleksandra Głowińska

Byłam w sklepie w Arkadii. Pracownicy posiadają ogromna wiedze. Bez zająknięcia Pani zaproponowała szereg rozwiązań dla mojego psa, który jest alergikiem. Polecam, bardzo sympatyczni ludzie i fachowa obsługa.

 • Gwen

Obsługa nie miła , nie można sprawdzić czy szczur nie gryzie bądź nie jest chory . Nie ma możliwości dotknięcia ani kupna poniżej 18 roku życia co jest totalnym bezsensem , nie polecam tego sklepu nikomu.

 • Jędrzej Podolak

Spory wybór, ale sprzedawca do akwarium 22 litry polecił mi... 6 neonów innesa. Nie trzeba być specjalistą, żeby wiedzieć, ze ten gatunek potrzebuje 3x większego zbiornika. Poza tym - bardzo drogi sklep.

 • Hania Maron

Szczególne podziękowania dla Pani Oli ze sklepu w Arkadii. Dzięki poradom nasz kot Rysio zaczął jeść i zyskał na zdrowiu. Super sprzedawca, wspaniały człowiek. Dziękujemy Pani Olu, widzimy się niebawem.

 • Barbara Zdanowska

Miła Pani cierpliwie wszystko dzieciom pokazała, wyjaśniła, doradziła, odradziła... Kupiliśmy zwierzątko i całą wyprawkę, a wizyta z trójką małych dzieci przebiegła zaskakująco sprawnie. Dziękujemy!

 • EB

Sklep dobrze wyposażony. Ja polecam z uwagi na obsługę!!!! . Świetne dziewczyny i bardzo pomocne. Dobrały dla mnie i moich kosmatych przyjaciół odpowiedni produkt. Dodatkowo bardzo miłe polecam ☺️

 • Dominika Zawadzka

Szeroki wybór produktów, drogich lub bardzo drogich. Obsluga poleca raczej tylko te bardzo drogie. Bo te drogie to wiadomo, są do niczego. Zwierzęta mają czyto jednak nie powinno sie ich mieszać.

 • Krystian Cupryjak

Bardzo miła obsługa, zadbany sklep i jak byłem wybierać rybki pani na akwarystyce bardzo dobrze doradzała i było widać że zna się na tym co robi. Na pewno pojawię się tam jeszcze nie raz.

 • Kasia Kwaśny

Ceny wyższe niż w innych sklepach tej sieci. Na plus był kiedyś dział akwarystyczny. To było jedno z najlepszych miesc dla kogoś szukającego ładnych roślinek do akwarium. Obecnie DRAMAT.

 • Albert Laskowski

Dział akwarystyczny bardzo pomocny, miła i fachowa obsługa, potrafiąca rzeczowo i konkretnie doradzić, nawet w trudnych przypadkach. Szeroki asortyment ryb, roślin i środków do akwarium

 • Adrian Herdzina

Mały wybór akwariów, obojętna obsługa. Jeśli ktoś idzie po coś konkretnego i wie, że tam jest to to kupi. Jeśli jednak chce porady i profesjonalnej obsługi to zalecam inny sklep.

 • Martyna Jed

Nie polecam zakupu zwierząt w tym sklepie. Świnka morska zdechła równo 6 dni po zakupie. Niestety weterynarz nie zdążył pomóc, widocznie musiała być już poważnie chora w sklepie

 • Kivisia

Sprzedawczyni z którą rozmawiałam podczas zamiaru zakupienia zwierzęcia to żart. Była tak nie miła, dawno się z czymś takim nie spotkałam. Wyposażenie jest jak najbardziej okej.

 • Joanna Freelife

Zacznijcie zwracać uwagę na zdrowie zwierzątek, bo to się tylko nadaje do zgłoszenia odpowiednim stowarzyszeniom. Personel chyba tylko do odbębnienia godzinówki, żenada!!!

 • Werset WarsawApartments

Obsługa sklepu wprowadziła mnie w błąd, przez co zniszczyłem nowe akwarium. Nie przyjmują zwrotów. Odradzam, kolejne zakupy na giełdzie akwarystycznej, lub u konkurencji.

 • Neodokuran

Ogromne podziękowania dla szkolącego się Pana Macieja. Profesjonalne podejście, mnóstwo rad z zakresu akwarystyki. Kierownik odrobinę chamowaty, dlatego 1 gwiazdka mniej.

 • Aleksanda Błaziak

Pięć gwiazdek, kupowałam roślinki i krewetki, Pani Natalia fantastyczna, pomogła w doborze wszystkiego i dała wiele wskazówek co do hodowli, na pewno tam wrócimy. …

 • Dominika Makowska

W terrariach stary pokarm, nie posprzatane. Pani upuscila mojego patyczaka na podloge i podnoszac zgniotla go. Szkoda, ze nie pracuja tu osoby, ktore kochaja zwierzeta…

 • Krzysztof Krzyś

Ja w sklepach zoologicznych patrzę na akwarystykę i tu duży wybór. W akwariach z rybami są rośliny co może nie ułatwia łapania ale dużo lepiej wygląda niż samo szkło.

 • Krzysztof Zieliński

Trudno mi w tej chwili ocenić Czekam na załatwienie reklamacji akwarium Zobaczę jak załatwia sprawę Podobno mają dobrych prawników Dam znać po załatwieniu reklamacji

 • Piotr Zajączkowski

Sklep z bardzo dużym wyborem roślin i zwierząt do akwarium. W dodatku przemiła obsługa z którą można porozmawiać. Prawdziwe osoby z pasją i doświadczeniem. Polecam!

 • Sasha Radysh

Nigdy w tym sklepie nic nie ma. Czyscik do lap dla psa? - Nie ma. Zwirek silikonowy dla kota? - Nie ma. Feromony dla kota? - Nie ma. Wybor karmy bardzo ograniczony.

 • Beata Świątkowska

Zwierzęta trzymane w fatalnych warunkach. U pracowników brak podstawowej wiedzy na temat sprzedawanych zwierząt.Brak wiedzy na temat żywienia,zajmowania się nimi.

 • Ka Wang

Dział z domkami dla gryzoni jest już ogrodzony któryś raz jak przychodzę do tego sklepu, a tylko on mnie interesuje. Zniechęca mnie to do zakupów + wysokie ceny

 • Waldemar Ramedlaw

W ostatnim czasie mniej zaopatrzenia i żywych zwierząt niż rok temu. Nadal duży wybór karm dla czworonogów a skromniej w akwarystyce i terrariach Oraz ptakach.

 • Anna Gołaszewska

Obsługa średnio zyczyliwa w kontakcie. Wydalam dziś u państwa 300 zł. Mimo to, nie czułam że jest to odpowiednie miejsce na taki wydatek. Życzę uśmiechu!

 • floyd44

Kupiłem to co chciałem u w dobrej cenie. Dowiedziałem się też że na miejscu można wygrawerować adresownik dla psa. Dobrze wiedzieć ...

 • Oliwia

Zaniedbanie zwierząt, których od dawno nie powinno się sprzedawać w zoologicznych. Nie w 21 wieku. Wstyd i dramat. Szkoda futrzaków.

 • Magdalena Jelińska

Nasze pierwsze akwarium uruchamialiśmy właśnie z pomocą ludków z aquelzoo. Wszystko się udało, mamy naprawdę dobre wrażenie. Polecam

 • Milirthar Di'ren

Fajny wybór zwierząt jak na sieciówkę. Niestety owady karmowe i terrarystyczne (np straszyki diabelskie) są martwe już na wystawie.

 • Tonka Tor

Duży wybór, ceny umiarkowane. Za karmę sucha przepłaciłam ale za akcesoria zapłaciłam mniej niż się spodziewałam. Pomocna obsługa.

 • Arkadiusz Narczewski

Świetna obsługa, bardzo miła Pani w czerwonych włosach pomogła mi z problemem z kotem a potem doradziła w sprawie rybek. Polecam

 • Grzegorz Jędrzejczyk

Bardzo dobra pomoc i doradztwo w różnych dziedzinach. Mała ilość wystawowych "egzemplarzy". Miła obsługa. Serdecznie polecam.

 • Piotr Lewtak

Pan Maks z akwarystyki sprawdza się idealnie, bardzo miły i pomocny (widać, że się zna). Co do cen no to zdecydowanie gorzej.

 • Karolina Skiścim

masakrycznie zawyżone ceny. karma którą regularnie kupuję online tutaj o 40zł droższa :O zestaw 4 rolek woreczków za 20zł..

 • LørciaTheLps UwU

Przyjemny sklepik. Duży wybór, ale ceny drogie. Pozatym słodkie zwierzaki ❤️. Tylko dlaczego żółwik ma cenę na skorupie???

 • Ali

Tak tu dbali o zwierzęta, że próbowali mi sprzedać samca i samicę koszatniczki wmawiając, że mogę je sobie wykastrować ;)

 • matesz123

Towar jest, ale ceny bardzo wysokie. Brak zwrotów nieodpakowanych akcesoriów zakupionych 2 dni wcześniej. Nie polecam

 • Sylwia

Wszystkie kupione rybki (kosztowały 180zl) padły po kilku dniach. Nie polecam (na szczęście nie zaraziły pozostałych)

 • AtenkaWarsaw

Pani ekspedientka poleciła mi płyn antykleszczowy dla psa, żebym zastosowała u kota. Chyba coś jest nie tak tutaj...

 • Whatever Forever

Miła obsługa, niestety sklep sprzedaje żywe zwierzęta, poza tym nieduży wybór kociego jedzenia a ceny dosyć wysokie

 • Jestem Adam (Adam)

Bojowniki trzymane w tragicznej czasami zielonej wodzie, niektóre ledwo ruszające się już. Fajny zoologiczny....

 • Janina Tomasik

Dobrze wyposażony sklep ceny też w porównaniu z innymi do przyjęcia bardzo miła i kompetentna obsługa polecam

 • Marcin Kantorski

Serdecznie wszystkim polecam. Dział akwarystyczny bardzo dobrze zaopatrzony, a obsługa pierwsza klasa :)

 • Robert Wysokiński

Ceny wysokie, sprzedawca jak to sprzedawca w zoologu, chętnie by pomógł ale nie do końca jest w temacie

 • Sławek K.

Jeżeli chodzi o akwarystykę to ta pani która tymi sprawami się zajmuje bardzo marnie jej to wychodzi.

 • Sara Sz

Słaby asortyment, a tak wysokich cen nie widziałam w żadnym stacjonarnym zoologiku. Nie polecam.

 • Ewa Gabrysiak

Dobrze wyposażony sklep. Obsługa zawsze służy pomocą, szczególnie miły Pan z dredami …

Similar places

Kakadu

538 reviews

Wołoska 12, 02-675 Warszawa, Poland

Dracula Sklepy Zoologiczne ®

459 reviews

plac Mirowski 1A, 00-138 Warszawa, Polska

Pet Store Apetete.pl

341 reviews

Ludwika Rydygiera 8/3A, 01-793 Warszawa, Poland

Akwarysta

294 reviews

Aleksandra Janowskiego 13/Lok.U1, 02-784 Warszawa, Polska

Pet Store RYBKA

275 reviews

Wólczyńska 57, 01-908 Warszawa, Poland

Pet Store CANARY

216 reviews

Smoleńska 80/82, 03-546 Warszawa, Poland

Aquael ZOO. Sklep zoologiczny.

139 reviews

Światowida 17, 03-144 Warszawa, Poland

ARA - Hurtownia zoologiczna. Pokarmy i akcesoria

138 reviews

Jutrzenki 83B, 02-230 Warszawa, Poland

ZOO KARMY - URSYNÓW

128 reviews

Wilhelma Konrada Roentgena 46, 02-775 Warszawa, Poland

Planeta Zoo

127 reviews

Hoża 39, 00-681 Warszawa, Poland